התהליך

איך זה עובד?

בית גנזים עובדת על פי שיטות עבודה מסורתיות, בשילוב טכנולוגיות מתקדמות לייעול תהליכי העבודה ולשמירת המסמכים בתנאים ניאותים.

הדרכה וסיוע בניהול החומרים

צוות החברה מגיע אליכם למשרד ומעביר הדרכה בנושא סיווג החומרים ואריזתם. לבחירת הלקוח, שלב זה יכול להתבצע על ידי הצוות המקצועי או על ידי צוות המשרד שלכם.

אריזה ואחסון במכלים ייעודיים

לאחר אריזת החומרים על ידי צוות ייעודי, עוד באותו היום או למחרת החומרים יאספו על ידי נהגי החברה למגנזה. החומר ייקלט במערכת וכל מיכל יקבל ׳כתובת׳ קבועה במגנזה. כמו כן, רישומי התכולה ייקלטו במאגר המידע של החברה לצורך תיעוד.

אחסון החומרים במגנזה

עם סיום שלב הקליטה, החומר מונח פיזית על מדפי המגנזה בצורה מסודרת וקלה לשליפה עתידית. המגנזה תוכננה היטב בהתאם לתקנים הנדרשים בתחום הגניזה עם מערך אבטחה מקסימלי.

טיפול במהלך האחסון

במהלך אחסון המסמכים, החברה מעניקה מגוון שירותים כמו שירות השמדת המסמכים, מידור פנים ארגוני, תיוק וסימון, שליחת דו״חות, סריקה ושירותים נוספים על פי דרישה.

מעטפת שירות מלאה

כדי לספק ללקוחות שירות ברמה גבוהה, ניתן לשלוח בקשות לאחזור החומר, כלומר שליפת תיקים או מסמכים מהמגנזה ישירות למשרדי הלקוח תוך יום עסקים אחד. התהליך נעשה על פי השלבים הבאים: איתור המסמכים, אריזתם, הצמדת תעודות משלוח, שינוע המסמכים ללקוח והחזרתם למגנזה בתום השימוש.

יש לנו פינה חמה ומאובטחת
למסמכים שלכם

יש לנו פינה חמה ומאובטחת למסמכים שלכם

למידע נוסף, השאירו פרטים או התקשרו אלינו.

דילוג לתוכן