שירותי החברה

גניזת מסמכים

חברת ׳בית גנזים׳ מספקת שירות אחסון ושמירה על ניירת בתנאים ניאותים, וכך מאפשרת לארגונים לחסוך בשטחי אחסון יקרים. תהליך הגניזה נעשה בהתאם לתקנים הנדרשים בתחום הגניזה, תוך שמירה על חדשנות, רמת שירות גבוהה וגמישות תפעולית בהתאם לדרישות הארגון וצרכיו השונים.

אחזור מסמכים

כדי לספק רמת שירות גבוהה, החברה מתחייבת לאתר את מסמכים הדרושים, אריזתם ושליחתם ללקוח בהתאם לדרישה תוך יום עסקים אחד בלבד. כמו כן, בתום השימוש במסמכים החברה תאסוף אותם חזרה לאחסון. השירות מתבצע על ידי מחסנאים ונהגים סבלניים ושירותיים המקפידים על תודעת שירות גבוהה.

שירותי אריזה

החברה מספקת שירותי אריזת מסמכים במשרדי הלקוח. השירות ניתן על ידי צוות ייעודי המגיע למשרדי הלקוח ומבצע אריזה מקצועית של כל התיקים והמסמכים המיועדים לגניזה. האריזה נעשית בתוך מכלי גניזה ייעודים המסופקים על הצוות.

רישומי תכולה וקלדנות

החברה מספקת שירותי רישומי תכולה, הכוללים פירוט תכולת התיבות הנארזות אצל הלקוח, כולל שירות הקלדת רישומי התכולה והעברתה למדיה הדיגיטלית. השירות נעשה על ידי קלדניות מנוסות ובעלות וותק רב בתחום, על מנת להבטיח מקצועיות ודיוק ללא פשרות.

השמדת מסמכים (ביעור)

על פי הנחיות הלקוח, החברה משמידה את המסמכים הקיימים בדרק ייעודית. ברוב המקרים, ארגונים משמידים מסמכים מסוימים לאחר 7 שנים. את תהליך השמדת המסמכים החברה מבצעת בדרך ידידותית לסביבה, כולל השלכת הפסולת במקומות מורשים על פי החוק.

שליחת דו״חות

בהתאם לדרישת הלקוח, החברה שולחת דו״חות בחתכים שונים של המסמכים המאוחסנים במגנזה. לדוגמה, לפי תאריך הגעתם לאחסון, לפי חלוקה למחלקות, לפי כמויות ארגזים ובאופציות נוספות על פי דרישה.

מידור פנים ארגוני

כדי לשמור על פרטיות המסמכים, החברה מאפשרת לבצע מידור פנים ארגוני של המידע, כלומר לתת גישה למסמכים לכל עובד לפי דרג או לפי ההרשאה שתרצו לתת לעובדים.

סריקת מסמכים

לחברה מחלקה ייעודית המאפשרת לסרוק את כל המסמכים בתיקים, כולל אופציה של הזמנת עיון בתיק כתיק סרוק או כתיק פיזי - או את שתי האופציות לפי בחירה.

יש לנו פינה חמה ומאובטחת
למסמכים שלכם

יש לנו פינה חמה ומאובטחת למסמכים שלכם

למידע נוסף, השאירו פרטים או התקשרו אלינו.

דילוג לתוכן