אודות

׳בית גנזים׳ הינה החברה החלוצה בתחום שירותי ארכיון וגניזה, ומהווה בעבור ארגונים עוגן איתן המבוסס על יציבות, אמינות ויושרה. שירותי החברה ניתנים לסקטור העסקי, הפרטי והציבורי ומוצעים במגוון מודלים לבחירה.

ההיסטוריה

החברה הוקמה בשנת 1963 כחברה פרטית בבעלותם של עזרא זלוטופולסקי ושלמה פורת. בשנת 1995 עברה החברה אפיון מחדש, וכיום ממשיך בגאווה את המסורת מר דורון מזרחי חתנו של עזרא, על אותם ערכים ישנים וטובים שהוטמעו בחברה עוד בראשית הקמתה. על מנת לייעל תהליכים, מיקום המגנזה שונה במהלך השנים וכיום היא ממוקמת בנאות חובב.

החברה שואפת לחדשנות, אך מבלי לוותר על שיטות העבודה המסורתיות הנשמרות בקנאות זה מעל שישה עשורים. במהלך השנים ביצעה החברה מספר שינויים בהתאם לעידן הטכנולוגי החדש, במטרה לייעל את השירות ולאפשר ללקוחות לקבל את המסמכים הרצויים באופן מהיר ביותר. מחסני החברה נבנו בהתאם לתקנים הנדרשים בתחום הגניזה, תוך הקפדה על מערך אבטחה מקסימלי.

ההון האנושי

צוות החברה מונה אנשי מקצוע ותיקים ומהימנים, בהם אנשי שירות המתחזקים את הקשר עם הלקוחות, מחסנאים, נהגים, קלדניות, מומחי מערכות מידע המייצרים אבטחה מקסימלית מפני איומים ומערך כספים והנהלה. כדי לשמור על תודעת שירות גבוהה, עובדי החברה עוברים השתלמויות וקורסים בנושאי שירות ובראש כל מחלקה עומד מנהל.ת המנהלים ביד רמה את מחלקתם.

דורון מזרחי

מנכ"ל

רון עורקבי

מנהל תפעול

ציפי בוסקילה

חשבת החברה

גילה יפרח

מנהלת מחלקת הקלדה

צדוק לביא

מנהל מערכת מידע

רן אלימלך

מנהל מח’ הפצה

דורון מזרחי

מנכ"ל

ציפי בוסקילה

חשבת החברה

צדוק לביא

מנהל מערכת מידע

רון עורקבי

מנהל תפעול

גילה יפרח

מנהלת מחלקת הקלדה

רן אלימלך

מנהל מח’ הפצה

החברה פועלת רבות על מנת שכל ארגון המפקיד בידיה ניירת, ירגיש כאילו היא מאוחסנת במשרד עם כל הכלים לאתר כל תיק, רק בעלויות אחסון הרבה יותר אטרקטיביות. החברה מחויבת תוך יום עסקים אחד לשלוח את התיק הרצוי בשילוח מהיר לכל רחבי הארץ, תוך מתן שירות אישי ושמירה על תחושת ביטחון גבוהה לאורך כל הדרך.

יש לנו פינה חמה ומאובטחת
למסמכים שלכם

יש לנו פינה חמה ומאובטחת למסמכים שלכם

למידע נוסף, השאירו פרטים או התקשרו אלינו.

דילוג לתוכן